Przydatne info

Situated in the very heart of Kraków, Ruumz is a perfect starting point for anyone who wants to explore the city – either by foot, or by any available means of public transport. Need anywhere to get to? Please let us know – we’ll find the quickest and cheapest way to get there – we’re here for you 24/7.

Parking

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na jednym ze strzeżonych parkingów przy ul. Dajwór 12 lub Dajwór 17 (ok. 750m od Ruumz Bed&Rest). Możesz również zaparkować swój samochód w pobliżu Ruumz, pamiętaj jednak, że będziesz musiał zapłacić z góry w jednym z parkometrów. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę internetową Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie.

Transport

Transfery z lotniska: Potrzebujesz transferu z lotniska czy do wybranej trakcji turystycznej – daj nam znać, a my z przyjemnością go dla Ciebie zarezerwujemy.

Transport publiczny: zachęcamy do korzystania z bardzo przydatnej i darmowej aplikacji Jakdojade – pozwala ona znaleźć najszybsze połączenia między dowolnymi dwiema lokalizacjami w mieście.

Uber: chociaż nie dojedziemy Uberem do każdego miejsca w mieście (między innymi w okolice Rynku), mimo to jest on nadal bardzo wygodny i tani.

Zwiedzanie

Niezależnie od tego czy chcesz zwiedzić najbliższą okolicę, czy planujesz wycieczkę do miejsca położonego nieco dalej od Krakowa (np. do Auschwitz lub Wieliczki), możesz zrobić rezerwację poniżej. Operatorem jest lokalna firma SeeKrakow.

Book Now

Kuchnia

Kraków to miasto o bogatych tradycjach kultury kulinarnej, w którym przy niemal każdej ulicy znajdziemy jakąś restaurację (nie radzimy jednak stołować się w losowo wybranych miejscach). Jeśli nie masz pomysłu na to, gdzie zjeść, polecamy korzystanie z aplikacji takich jak Yelp czy z serwisu Trip Advisor.

Śniadania

Za dodatkowych 20 PLN proponujemy smaczne i pożywne śniadanie w zaprzyjaźnionej restauracji Warsztat, znajdującej się zaraz obok apartamentów Ruumz.